درباره ما

ما، در شرکت کارتال، کارمان را از سال 94 با ساخت و مونتاژ پهپاد های تصویربرداری شروع و در سال 97 دفتر تبریز را افتتاح  کردیم. فعالیت  اصلی و تخصصی ما فروش تجهیزات حرکتی و سیستم ها پروازی، تصویر برداری هوایی، نقشه برداری هوایی، طراحی، ساخت و مونتاژ  پرنده های بدون سرنشین می باشد. تمرکز ما بر ارائه ی خدمات در زمینه پهپاد های حرفه ای و به ویژه محصولات برند معتبر و معروف دی جی آی (DJI) است. همچنین ما با تاسیس آکادمی کارتال، از سال 1401، به عنوان اولین آموزشگاه مجاز خلبانی پهپاد در شمالغرب اقدام به برگزاری دوره های خلبانی پهپاد زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری کردیم. از آنجایی که شرکت در این دوره برای دریافت مجوز پرواز با پهپاد الزامیست ما با تاسیس آموزشگاه تلاش کردیم قدمی مثبت در جهت تسهیل روند دریافت مجوز پرواز و کاستن از مشکلات موجود در این زمینه برای خلبانان پهپاد برداشته باشیم. علاوه بر آن دوره های تخصصی تر شامل تصویر برداری و نقشه برداری هوایی نیز توسط آکادمی کارتال برگزار می شوند. 

تماس با شرکت کارتال

خدمات ما

فروشگاه تجهیزات

کارتال بزرگترین و مجهز ترین فروشگاه شمالغرب می باشد که با ارائه خدمات پس از فروش مادام العمر سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. با خرید از ما همیشه مشاوران ما را همراه داشته باشید.

تعمیرات تخصصی

دپارتمان تعمیرات شرکت کارتال با بهره گیری از تعمیرکاران ماهر آمادگی تعمیرات انواع پرنده ها و گیمبال های مختلف را با گارانتی پس از تعمیر دارد با خیال راحت تعمیراتتان را به ما بسپارید.

تصویر و نقشه برداری هوایی

شرکت کارتال با در اختیار داشتن بهترین و بروزترین تجهیزات حرکتی و سیستم های پروازی آماده تصویر برداری از تیزر های تبلیغاتی،کارخانجات،دکل های نفتی،پروژه های عمرانی و… می باشد.

آکادمی کارتال

شرکت کارتال ، پس از طی مراحل قانونی، مجوز آموزشگاه رسمی پهپاد از سازمان هواپیمایی در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را اخذ نموده و با مربیان مجرب، آماده ارائه انواع خدمات آموزشی می باشد.

تیم ما

علی صالحی

مدیر عامل

سجاد رحیمی

مدیر آموزش

امیر آقایی

مدیرفروش

محمدرضا ملکی

تعمیرات و نگهداری